7 października 2015 Agata Biały

Szary salon-bosko! Apartament w N. Jorku

szary salon

Szary salon, wysoki strop, wielkie okna – mogłoby się wydawać, że aż wieje chłodem. Nic bardziej mylnego! Apartament zlokalizowany w Nowym Jorku, w świetnej lokalizacji – w dzielnicy Dumbo, o rzut kamieniem od mostu Brooklińskiego, jest świetnym przykładem na to, jak się łamie stereotypy.

Szary salon, teoretycznie chłodny, ale jednak przez drewniane krzesła, prostą drewnianą komodę i drewnianą podłogę jest przytulny i ciepły. Dodatkowo efekt ten wzmacnia aksamitna kanapa, miękki dywan, skóra we wzór zebry, futrzane narzuty na fotelach. Klimatu w salonie dodają też lampy – szare ze złotym wnętrzem wyraźnie ocieplają to pomieszczenie.
Kuchnia w szarościach – bez żadnych ozdób i dodatków. Jedynym elementem dekoracyjnym w kuchni jest blat wykonany z marmuru Bianco Carrara.

Sypialnia jest oazą spokoju, biała, minimalistyczna. Ozdobiona dużym lustrem i pięknym obrazem. Jednak dzięki ciemnej podłodze i miękkim dywanom zachowuje klimat całego apartamentu.

Zdjęcia tego apartamentu znalazłam tu http://www.onefinestay.com/search/?city=383&page=1&region=383&sleeps=1 – to apartament wakacyjny, można go wynająć i poczuć cudowny klimat Nowego Jorku.
szary salon

szary salon

szary salon

szary salon  
mm8

mm5

mm9

mm10

mm11

mm12

mm13

mm14

mm15

mm18

mm19

mm20

mm21

mm16

mm17

mm22

mm23

Tagged: , , ,